Zatvoriť

Zvýšime vám zisk
z online zdrojov
o 20 až 70%
do 90 dní

Naša ponuka
Prečo SCR

Dohodnite si bezplatnú 2 hodinovú konzultáciu s našim špecialistom

(každý mesiac obmedzený počet)

Pracujeme pre:
image image image image

Vážený
biznis partner

Predstavte si, aké by to bolo, zdvojnásobiť vaše tržby v najbližších mesiacoch … a zároveň minúť rovnaké alebo menšie náklady na marketing?

Zisky by raketovo vzrástli … cítili by ste sa bezpečne, že vaše podnikanie je postavené na stabilných základoch … nemuseli by ste tráviť víkendy v práci … mohli by ste „vypnúť” a užiť si výsledky svojej tvrdej práce.
Už vás nebaví platiť za kampane, ktoré vás stoja viac, ako vám zarobia? Máte dosť „odborníkov”, ktorí majú viac výhovoriek ako výsledkov?

Prestaňte sa stresovať tým, ako rozšírite svoje podnikanie a využite naše osvedčené predajné stratégie a taktiky, ktoré sú preverené naozaj veľkými klientami a veľkými rozpočtami. Mali sme možnosť skutočne si overiť, čo naozaj funguje.

Naše stratégie online marketingu priniesli tržby pre nás a našich klientov v hodnote viac ako 29,7 miliónov za 14 rokov. Dôležité je, že naše stratégie sme úspešne nasadili do viac ako 54 rôznych oblastí podniaknia. A naozaj fungujú.

Simona Kubán, JUDr. Ing. PhD.
CEO

Používanie týchto marketingových metód pomáha stovkám firiem preradiť na plný plyn a rozdrviť ich konkurenciu na jemný prášok. Mnohí z nich zaznamenali viac ako dvojnásobný predaj bez toho, aby na svoj marketing minuli o jediný cent viac.

Napísali o nás:
image image image image
1628
Ukončených projektov
392
Spokojných klientov
15
Rokov na trhu
21
Ocenení
Komory a ocenenia:
image image image image

Ponuka, ktorá sa
neodmieta

image

Plaťte len za výsledky

Pre klientov ponúkame provízny systém odmeňovania – plaťte len za dosiahnuté výsledky. 

image

Bezplatná analýza vašich účtov

Na úvod vám ponúkame bezplatnú analýzu vašich účtov v hodnote 320€ úplne zdarma.

image

100% garancia kvality

Ak naša analýza neodhalí aspoň 10 závažných nedostatkov v komunikácii, naši špecialisti venujú 2 hodiny svojho času, aby vám pomohli zlepšiť vašu komunikáciu.

image

Podpora pre obchodné oddelenie

Nie každý zákazník môže byť vašim zákazníkom.  Vy vyžarujete hodnoty a tie hodnoty potrebujeme preniesť na vašu značku. Pre každého pripravujeme jedinečnú komunikačnú stratégiu.

Dohodnite si bezplatnú 2 hodinovú konzultáciu s našim špecialistom

Pracujeme pre:
image image image aval-jz

Referencie od našich klientov

0/0
So spoločnosťou SCR sa nám spolupracuje veľmi dobre. Vždy sa snažia maximálne chápať naše potreby a robia všetko pre napĺňanie stanovených cieľov. Tešíme sa, že sme sa správne rozhodli.
Predávame špičkové ebiky. Pre taký sofistikovaný produkt sme potrebovali seriózneho partnera v online marketingových aktivitách. Náš výber padol na SCR interactive a sme si istí, že splnia naše vysoké požiadavky
So spoločnosťou fungujem od svojho vzniku, keď som začínal a bol jednochlapová firma. Medzičasom som vyrástol. Ľuďom v SCR 100% dôverujem a odporúčam ich.
So spoločnosťou spolupracujem 7 rokov. Mám neustály príjem nových zákazníkov a SCR neustále posúva moje očakávania.
„Sme vďační za spoluprácu s SCR, pretože nám prináša stále lepšie výsledky. Naša firma je viac viditeľná a vyše polovica návštevníkov nášho webu prichádza práve cez platené kampane. Šetria náš čas a pútavo vytvárajú posty na sociálnych sieťach."

GOOGLE
recenzie

Prihláste sa na odber nášho newslettera.