Zatvoriť

Zvýšime vám zisk
z online zdrojov
o 20 až 70%
do 90 dní

Naša ponuka
Prečo SCR

Dohodnite si bezplatnú 2 hodinovú konzultáciu s našim špecialistom

(každý mesiac obmedzený počet)

Pracujeme pre:
image image image image

Vážený
biznis partner

Ste unavený z hľadania šikovných obchodníkov? Na trhu je ich ako šafránu. Predať sa vedia všetci, ale výsledky prinesie len máloktorý. Navyše Korona zabila klasický obchod.

Zároveň, ale chcete škálovať svoj biznis…

Aké by to bolo investovať rozpočet namiesto do obchodníka do komunikácie? Aké výsledky by vám to prinieslo už za 2-3 mesiace?

Zisky by vám vzrástli … mohli by ste „vypnúť” a bez stresu si užiť výsledky svojej tvrdej práce.

Už nechcete platiť za sľuby, kde vám nikto vám nič nechce garantovať?Hľadáte partnera, ktorý vie, čo robí a vie sa zaručiť za výsledky?

Milujeme obchod. Milujeme rozširovať váš biznis a hľadať nové možnosti a príležitosti ako do 2-3 mesiacov zväčšiť váš predaj.

Máme viac ako 50 klientov. Až s 20% klientov fungujeme na success fee, teda odmeňovaní na základe dosiahnutých výsledkov. Je to win win model budúcnosti.

Máme osvedčené predajné stratégie a taktiky, ktoré sú preverené naozaj veľkými klientami a neobmedzenými rozpočtami. Vieme, čo naozaj funguje.

Simona Kubán, JUDr. Ing. PhD.
CEO

Naše stratégie online marketingu priniesli tržby pre nás a našich klientov v hodnote viac ako 29,7 miliónov za 15 rokov a stále rastú. Máme skúsenosti z viac ako 34 rôznych oblastí podniaknia. Je jedno, či podnikáte v B2B alebo B2C. 

Vďaka nášmu nasedeniu a vašim skúsenostiam s prehľadom predbehneme vašu konkurenciu  do 3 mesiacov.

Tvoríme vašu budúcnosť.

Napísali o nás:
image image image image
1628
Ukončených projektov
392
Spokojných klientov
15
Rokov na trhu
21
Ocenení
Komory a ocenenia:
image image image image

Ponuka, ktorá sa
neodmieta

image

Plaťte len za výsledky

Pre klientov ponúkame provízny systém odmeňovania – plaťte len za dosiahnuté výsledky. 

image

Bezplatná analýza vašich účtov

Na úvod vám ponúkame bezplatnú analýzu vašich účtov v hodnote 320€ úplne zdarma.

image

100% garancia kvality

Ak naša analýza neodhalí aspoň 10 závažných nedostatkov v komunikácii, naši špecialisti venujú 2 hodiny svojho času, aby vám pomohli zlepšiť vašu komunikáciu.

image

Podpora pre obchodné oddelenie

Nie každý zákazník môže byť vašim zákazníkom.  Vy vyžarujete hodnoty a tie hodnoty potrebujeme preniesť na vašu značku. Pre každého pripravujeme jedinečnú komunikačnú stratégiu.

Dohodnite si bezplatnú 2 hodinovú konzultáciu s našim špecialistom

Pracujeme pre:
image image image aval-jz

Referencie od našich klientov

0/0
So spoločnosťou SCR sa nám spolupracuje veľmi dobre. Vždy sa snažia maximálne chápať naše potreby a robia všetko pre napĺňanie stanovených cieľov. Tešíme sa, že sme sa správne rozhodli.
Predávame špičkové ebiky. Pre taký sofistikovaný produkt sme potrebovali seriózneho partnera v online marketingových aktivitách. Náš výber padol na SCR interactive a sme si istí, že splnia naše vysoké požiadavky
So spoločnosťou fungujem od svojho vzniku, keď som začínal a bol jednochlapová firma. Medzičasom som vyrástol. Ľuďom v SCR 100% dôverujem a odporúčam ich.
So spoločnosťou spolupracujem 7 rokov. Mám neustály príjem nových zákazníkov a SCR neustále posúva moje očakávania.
„Sme vďační za spoluprácu s SCR, pretože nám prináša stále lepšie výsledky. Naša firma je viac viditeľná a vyše polovica návštevníkov nášho webu prichádza práve cez platené kampane. Šetria náš čas a pútavo vytvárajú posty na sociálnych sieťach."

GOOGLE
recenzie

Prihláste sa na odber nášho newslettera.