Zatvoriť

Pozrite sa na to z kolegovho pohľadu

Pozrite sa na to z kolegovho pohľadu

Jedným z najdôležitejších aspektov pri práci v reklamnej agentúre sú priateľské vzťahy medzi tímami. Reklama, marketing či tvorba obsahu je prácou pre viacero ľudí a nie iba pre jedného.

Individualita je veľmi dôležitá, no treba sa na všetko skúsiť pozrieť očami kolegu.

 

Nikdy nezabúdajte na komunikáciu!

 

Pravidelná komunikácia v tíme je jeho neodmysliteľnou súčasťou. Ako sa hovorí 100 ľudí, 100 chutí. Preto je dôležité sa poradiť s kolegami a pozrieť na danú záležitosť z viacerých pohľadov.

Po čase sa s kolegami už poznáte a viete ako s nimi komunikovať a čo im vyhovuje. Samozrejme, že nemôžete byť kamarát s každým, no dôležitý je rešpekt, úcta a otvorená komunikácia.

 

Pozrite sa na prácu očami kolegu

 

Dobré prerozdelenie úloh v tíme je základ a dokáže to pozitívne posúvať ľudí. Ľudia tak budú spokojnejší a efektívnejší. Pri zadávaní úloh je dôležité vžiť sa do práce vášho kolegu. Dôležité je nájsť kompromis a tak budú spokojní kolegovia, vy a aj klient.

Každému sa predsa ľahšie a lepšie pracuje na veciach, ktoré sú mu blízke. Určite je efektívnejšie, keď každý presne vie čo má robiť.

Pravidelné meetingy s kolegami majú svoje opodstatnenie. Niekedy naozaj stačí si iba vypočuť názor kolegu a otvoria sa vám nové brány.

Priateľské vzťahy v práci sú veľmi dôležité, lebo nikto nechce pracovať v napätí a strese.

V neposlednom rade je dôležité si vážiť prácu ľudí v tíme. Každý člen do projektu vkladá seba a svoje úsilie a preto je dôležité jeho ocenenie a pochvala.

Daľšie články

Analýza vášho webu zdarma

Máte záujem o spoluprácu. Chcete sa dozvediet koľko bude stát vaše riešenie? Vyplňte kontaktný formulár a my vás budeme kontaktovať

Prihláste sa na odber nášho newslettera.