Zatvoriť

Marketing na
sociálnych sieťach

Marketing na sociálnych sieťach vám pomôže vybudovať povedomie o vašej značke a vzťah so zákazníkmi.

marketing-na-socialnych-sietach
marketing-na-socialnych-sietach

Viac o službe

Je všeobecne známe, že ľudia v čoraz väčšej miere používajú sociálne siete. Firmy a organizácie už dávno pochopili, že ich môžu využívať aj na marketingové a obchodné účely. My s využitím svojho know-how spravujeme klientom sociálne siete tak, aby dlhodobo zvyšovali ich predaj a posilňovali imidž ich značiek. Zameriavame sa pritom najmä na Facebook a Instagram.

KONTAKTUJTE NÁS
marketing-na-socialnych-sietach

Čo vám to prinesie

Keď zveríte stránku na sociálnej sieti do našich rúk, prinesie vám to zvýšenie povedomia o vašej značke a relevantných návštevníkov na váš web. Neproduktovými príspevkami vám vybudujeme vzťah s vašimi zákazníkmi. Budeme sa im pripomínať a prinášať obsah, ktorý ich bude baviť. Starajte sa o svojich zákazníkov, tak ako sa my staráme o vás. Lebo len spokojný zákazník znamená dobrý zákazník.

ANALÝZA ZDARMA

Ako pracujeme?

Na sociálne siete sa ľudia chodia najmä zabávať. Preto je veľmi dôležité obsah (teda texty aj obraz) prispôsobiť tomuto účelu. Nemenej dôležitou je cieľová skupina, na ktorú budeme kampane cieliť. Každá je unikátna, jedinečná a často je pre nás aj novou výzvou.

01
BRIEFING

Na úvod sa vás budeme veľa pýtať, aby sme získali presnú predstavu o vašom biznise

02
REALIZÁCIA

Po získaní vašej predstavy zrealizujeme marketing na sociálnych sieťach

03
FEEDBACK

Pri realizácii ďalších krokov budete vždy informovaní a váš feedback zapracujeme

Prečo práve my?

Pri našej práci sa orientujeme najmä na malé a stredné firmy, čím sme unikátni. Klientov sa snažíme pochopiť a usmerniť ich vo svete sociálnych sietí. Proces našej práce im vysvetlíme krok po kroku. Každý je pre nás jedinečný a každý je novou skúsenosťou.

KONTAKTUJTE NÁS

Prihláste sa na odber nášho newslettera.